Categories

SOUTĚŽ UKONČENA: Malujeme s tygrem pro zdraví

VYHODNOCENÍ ZDE:

VYHODNOCENÍ PROBÍHALO S ODBORNÝM POSOUZENÍM OBRÁZKŮ ROMANOU ANDĚLOVOU, SPECIALISTOU NA DĚTSKOU KRESBU. ZDE JE SEZNAM VÝHERCŮ. VYHLAŠUJEME I CENY NAVÍC: PRO STARŠÍ VĚK, PRO TÝMOVÉ PRÁCE V MŠ A ZŠ.

A pozor: 15 finálových obrázků (tedy nejen ty výherní) bude umístěno na výstavku v prostorách zámku Berchtold od 1.června 2015 a Vy můžete pozvat své rodiče na výlet, aby viděli Vaše práce veřejně vystavené na zámku!

VÝHRY:

Věk 3-4 roky:Výherci 3-4 roky

 1. Místo: Karolína Řezáčová, Smečno
 2. Místo: Adrian Kotek, Nový Jičín
 3. Místo:Ema Dočkalová, Rosice

Věk 5-6 let:Výherci 5-6 let

 1. Místo: Radek Jahoda, Brandýs n.L.-Stará Boleslav
 2. Místo: Jana Pragerová, Zastávka
 3. Místo: Zuzana Kuklová, Liberec

Věk 7-9 let:Výherci 7-9 let

 1. Místo: Vojtěch Krupa, Brno
 2. Adéla Zámečníková, Praha 3
 3. Natálie Peterková, Cvikov

Výherci

Kategorie vyhlášené dodatečně – ceny navíc:

-          Mimo věkové kategorie: Petra Jahodová, Brandýs n.Labem, 10 let … za krásný obrázek, i když se nevešla do věkové hranice … obdrží plyšový stojánek na tužky Ferda

-          Týmové práce MŠ a ZŠ tříd nebo družin – za organizaci učitelek a nasazení dětí:

 • Děti ze školí družiny Studnice, Studnice u Náchoda, vychovatelka Renata Řídká … Obdrží společenskou hruVýherci
 • MŠ Náchod, Vančurova ul … Obdrží společenskou hru
 • MŠ Na kopečku Zbraslavice, pí učitelka Nováková … Obdrží společenskou hru

15 FINÁLOVÝCH obrázků bude zarámováno a vystaveno v prostorách zámku Berchtold od 1.června 2015:

Karolína Řezáčová ze Smečna, Adrian Kotek z Nového Jičína, Ema Dočkalová z Rosic, Ondřej Labuť z Kladna, Radek Jahoda z Brandýsa nad Labem, Jana Pragerová ze Zastávky, Zuzana Kuklová z Liberce, Vojtěch Krupa z Brna, Adéla Zámečníková z Prahy (2 obrázky), Natálie Peterková ze Cvikova, Tereza Zemková ze Cvikova, Kristýna Marková z Brandýsa nad Labem, Petra Jahodová z Brandýsa nad Labem, společná koláž dětí ze školní družiny Studnice u Náchoda od paní vychovatelky Renaty Řídké.


Soutěžní obrázek TYGR A JEHO SVĚT namalujte na předtištěný soutěžní blanket formátu A4 a odešlete ho na adresu pořadatele: Rapeto a.s., Čeliv 17, 349 53 Bezdružice do 30.4.2015 (rozhoduje datum na razítku dopisu). Podmínkou pro zařazení obrázku do soutěže je vlepení vystřiženého tygra z obalu Imugamin pro děti do vyznačeného pole na přední stranu soutěžního blanketu. (Každý soutěžní blanket tedy musí obsahovat jak nakreslený obrázek, tak vystřiženého tygra z obalu.)

Nakreslený obrázek na vyplněném blanketu odešlete na adresu pořadatele: Rapeto a.s., Čeliv 17, 349 53 Bezdružice do 30. 4. 2015.

Soutěž je určena dětem ve věku 3-9 let. Soutěžící může poslat i víc platných soutěžních příspěvků, které budou obsahovat jak namalovaný obrázek, tak vystřiženého tygra z obalu Imugamin pro děti. Soutěžní blankety za účelem následného vyplnění a namalování mohou být před vyplněním libovolně kopírovány a stahovány z internetu.

Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži a/nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazeny, resp. budou pořadatelem ze soutěže vyloučeni (např. nedodržení věku, termínu odeslání, podepsaný souhlas, vylepení vystřižené části obalu).  Ze soutěže jsou také vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele i přímých dodavatelů a osoby jim blízké.

Pořadatel po uzavření termínu soutěže posoudí a vybere 3 nejzajímavější výherní obrázky ze tří věkových kategorií (3-4, 5-6 a 7-9 let, rozhoduje datum narození k datu odeslání), jejichž autorům předá výherní ceny:

VÝHRY V NEJMLADŠÍ KATEGORII 3-4 ROKY:
1. cena – noc na zámku Berchtold pro až 4 člennou rodinu, Kulinářské pivovarské kvasnice, Imugamin pro děti s hračkou
2. cena – plyšový Ferda mravenec + DVD, plyšový polštář s motivem Ferdy mravence, Kulinářské pivovarské kvasnice, Imugamin pro děti s hračkou
3. cena – společenská hra Pohádkové hraní, Kulinářské pivovarské kvasnice, Imugamin pro děti měsíční balení

VÝHRY V PROSTŘEDNÍ KATEGORII 5-6 LET:
1. cena – noc na zámku Berchtold pro až 4 člennou rodinu, Kulinářské pivovarské kvasnice, Imugamin pro děti s hračkou
2. cena – soubor společenských her Ferda mravenec, Kulinářské pivovarské kvasnice, Imugamin pro děti s hračkou
3. cena – společenská hra Pohádkové hraní, Kulinářské pivovarské kvasnice, Imugamin pro děti měsíční balení

VÝHRY VE STARŠÍ KATEGORII 7-9 LET:
1. cena – noc na zámku Berchtold pro až 4 člennou rodinu, Kulinářské pivovarské kvasnice, Imugamin pro děti s hračkou
2. cena – velký plyšový tygr, Kulinářské pivovarské kvasnice, Imugamin pro děti s „tygří“ zubní pastou Signal Junior
3. cena – plyšový stojánek na tužky s motivem Ferdy mravence, Kulinářské pivovarské kvasnice, Imugamin pro děti měsíční balení, „tygří“ zubní pasta Signal Junior.

Navíc prvních 100 soutěžících, kteří pošlou svůj obrázek s vlepeným tygrem z obalu na soutěžním blanketu, vyhrává „tygří“ zubní pastu Signal Junior! (hodnota dárku je 60 Kč) I tito nejrychlejší soutěžící zůstávají nadále v hodnocení obrázků pro hlavní výhry.

Sponzor hlavních cen, 1 noci pro celou rodinu (2+2) na zámku Berchtold vč. 1 hodiny golfu nebo tenisu, je: www.zamekberchtold.cz

Výherci budou kontaktováni na základě kontaktních údajů uvedených v podpisové zóně listu soutěžního blanketu A4 a seznam výherců bude uveřejněn na www.pangamin.cz ( v sekci Akce a soutěže). Po uzavření soutěže budou výherci vyrozuměni bez odkladu.  Výhry budou rozeslány do 1 měsíce od vyhlášení výherců.  V případě, že výherce jakoukoli cenu nepřevezme, nemá nárok na vyplacení náhradní částky v hotovosti. Vyhlašovatel soutěže nenese odpovědnost za nedoručení výhry způsobené jinými subjekty či okolnostmi (např. nedoručením ze strany České pošty apod.). Pokud nebude výhra výhercem převzata do 30 dnů, jeho výhra propadá vyhlašovateli soutěže. Výhry nelze soudně vymáhat. Vyhlašovatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž pozastavit, změnit či ukončit pokud dojde k závažným neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí.

Kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici na stažení zde: Pravidla soutěže

Leták se soutěžním blanketem je ke stažení zde: Soutěžní blanket