Categories

SOUTĚŽ O WELLNESS POBYT NA ZÁMKU LOUČEŇ

SOUTĚŽ UKONČENA - VYHLÁŠENÍ:

Děkujeme všem soutěžícím za krásné soutěžní odpovědi a nadšení, bylo velmi těžké vybrat 10 odpovědí. Gratulujeme těmto výhercům a poprosíme je dle pravidel soutěže doložit co nejdříve obal ze sáčku Pangaminu, se kterým soutěžili, foto nebo scan mailem na marketing@rapeto.cz.

1. místo: 2 denní pobyt na zámku Loučeň s wellness pro 2 osoby: 
MILENA PODRÁZSKÁ 
odpověď: Když jsem byla malá, moje mamka bývala dlouhodobě v nemocnici a mě hlídala sousedka, kterou jsem neměla ráda. Když jsem byla větší, dozvěděla jsem se, proč. Máma trpěla těžkou schizoafektivní poruchou. Často se nedokázala postarat ani o sebe, natož o rodinu. Dětství jsem neměla moc růžové, ale naučila jsem se brzo samostatnosti a to se mi hodí celý život. Jedna z věcí, kterou mi máma předala, je ta, že Pangamin pomáhá při celkovém nervovém vyčerpání, dodává energii, prostě člověka nakopne, když mu chybí síla. Zjistila jsem, že to na mě také opravdu funguje a tak mi Pangamin už mnohokrát pomohl bez návštěvy doktorů a užívání zbytečných léků. Když jsem se dozvěděla o této soutěži, musela jsem se usmát a napadlo mě, kolik balení Pangaminu jsme s mámou asi zkonzumovaly. Škoda, že jsme si neschovávaly pytlíčky, ale bylo by jich opravdu hodně. Protože se vyrábí už od roku 1958 a to jsem se narodila. Díky.
(P.S. protože byla skvělá i odpověď jejího manžela, p. Podrázského - dlouhá báseň - děkujeme oběma za úžasný příspěveka spolu si LoučeŃ užijte!)
2.-3. místo: 1 denní pobyt na zámku Loučeň s wellness pro 2 osoby:
JIŘÍ VESELÝ, TRUTNOV a VLADIMÍR ŠPINAR
odpověď p. Veselý - resp. výběr ze 17ti zaslaných odpovědí :):
- Pangamin já beru rád, je to už můj kamarád.
- Bylo by dobré vyhrát „zámek“. Když né? Nevadí. Mně stačí Váš Pangamin, který mě fakt drží v kondici.
- Na zámku Loučeň v komnatě, bude Pangamin stačit bohatě.
- Beru ho už přes 30 let, takže mu už důvěrně  říkám „Pangoš“. Pomohl mi od alergie a tak jsem mu zůstal věrný.
- Pangaminu propagaci tu já dělám rád, bere ho už i můj kamarád. Spokojen je velice, slupnul už dvě krabice.
- Dnes už mne nic nenapadá, nápady mi chybí. Pangamin si radši vezmu a prchám na ryby.
- Rapeto je skvělý tým, že vyrábí pangamin. Dělá dobře mému tělu, proto ho já s láskou beru.
atd. atd. :)
odpověď p. Špinar (3 za sebou): 
- Pangamin pravidelně objednávám pro sebe i celou naši rozvětvenou rodinu. No a řekněte co z toho mám..?!? Možná budu o něco zdravější a budu více chodit do práce a platit tedy větší daně. Vydělá na tom zase akorát Babiš. Wellness si zasloužím :-)     
- Na prezidenta sice nekandiduji, avšak Pangamin pravidelně konzumuji. Rozhodně nic nezkazíte, dyž mě s manželkou pošlete do wellness
- Ano, jsem to zase já, co nekandiduji na prezidenta. A wellness nikde.... No nic, zobnu si Pangaminu, to mě vždy uklidní !  
4.-10. místo: balíček vitamínů v hodnotě 500 Kč
Václav Růžička z Prahy 4 (děkujeme za krasopisný dopis poštou), Pavel Erben z Hořic, Břetislav Beneš z Prahy 5, Antonín Vítek z Letohradu, Petr Klee z Jablonného nad Orlicí, Zoja Novotná a Věra Studeničová ze Semice.
odpovědi (seřazení je náhodné):
Václav Růžička: Proč užívám Pangamín? Dříve jsme ho bral vždy před tím, než jme jeli na kanoi Lužnici. To proto, že na nás "nešli" tolik komáři. Nyní jsem se dozvěděl, že aby doplňky a potrava ve které je železo, mělo pro tělo lepší účinek, musí se současně užívat pangamín. Proto jsme jeho užívání rozšířil. Soutěžní otázka je pro mne jednoduchá. Na welnes pobyt na zámku Loučeń bychom rádi jeli, nikdy jsme na zámku nespali, a také nikdy nic nevyhráli. A to už jsem delší dobu v důchodu. 
Pavel Erben: Protože si dám pangamin i na zámku Loučeň, nezapomenu na něj ani po romantické večeři!
Břetislav Beneš: Je mi 70 let a pangamin beru pravidelně již více než 10let. 
Antonín Vítek: Protože již více jak dvacet let jsem každodenním konzumentem osmy tablet pangaminu. Protože můj každý den začíná pangaminem.
Petr Klee: Proč zrovna já? Uvítal bych tento pobyt jako odpočinek od starostí, které se na naší rodinu tento rok sesypali jako dům z karet. U maminky mé přítelkyně se projevila rakovina a aby toho nebylo málo, tatínek skončil nechodící v nemocnici. Tak./ Pangamin používám jako  prevenci proti tvorbě aftů . Pobyt bych uvítal jako odpočinek s přítelkyní po starostech s rodiči. 
Zoja Novotná: Výhru bych přála ne sobě, ale své kolegyni a zároveň kamarádce za její dobrosrdečnost a laskavost vůči všem lidem
Věra Studeničová: Vyhrát takový krásný pobyt by si jistě zasloužili všichni. Já bych ho ráda vyhrála pro mého manžela, studentskou lásku, která vydržela. Můj manžel je perfektní chlap, který se za mnou přestěhoval do jiné republiky. Vždy mi říká slovy Honzy Nedvěda: do tvých očí jsem se zbláznil

LUXUSNÍ WELLNESS POBYTY NA ZÁMKU LOUČEŇ

SOUTĚŽ O 3 LUXUSNÍ WELLNESS POBYTY NA ZÁMKU LOUČEŇ a další hodnotné ceny.

Postel s nebesy, vonná koupel ve velké vaně, vychlazený sekt, romantická večeře při svíčkách, a to vše v kouzelném prostředí zámeckých komnat.

Soutěžení se sáčky Pangaminu se vyplatí.

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

Soutěžíme se sáčky Pangamin (ty se zipem!) - soutěžní je každý ze 4 druhů sáčků Pangamin: Pangamin klasik, Pangamin bifi, Pangamin bifi plus a novinka Pangamin duo forte. Čím víc sáčků, tím víc možností na účast ve hře máte! Soutěžní je každý jeden sáček se zipem Pangamin.

Pangamin Klasik Pangamin Bifi Pangamin Bifi plus Pangamin Duo Forte

A jak na to? Je to jednoduché: V termínu od 1.11.-15.12.2017 zapište dolu na stránku do připraveného formuláře  soutěžní kód a odpověď na otázku.

Soutěžní kód  najdete na zadní straně sáčku nad čárovým kódem. Je to číslo „Minimální trvanlivost do konce/Šarže“. 

K soutěžnímu kódu napište svou odpověď na otázkuProč si myslíte, že právě Vy byste si zasloužil(-a) vyhrát pobyt na zámku Loučeň? 

Podmínkou pro získání výhry je uschování sáčku (prázdného nebo plného), s kterým (kterými) soutěžíte, pro kontrolu. Výherní obal  je totiž nutné doložit co nejdříve od oznámení výhry na adresu pořadatele soutěže: RAPETO a.s., Čeliv 17, 349 53 Kokašice. V opačném případě bude ze soutěžících vybrán náhradní výherce. Účtenku si schovávat nemusíte!

Do soutěže bude zařazen každý, který splní podmínky soutěže: Uvede soutěžní kód z obalu, odpoví na soutěžní otázku a vyplní požadované kontaktní údaje na této webové stránce. Přihlášky do soutěže podané mailem, poštou nebo telefonicky se nepřijímají.

 

Vyhodnocení a vyhlášení výherců :

Pořadatel soutěže vybere po jejím ukončení 15.12.2017  nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku a vyhlásí výherce, kteří budou neprodleně informováni. Zároveň bude jejich seznam (pouze jména bez kontaktních údajů) zveřejněn na této stránce.

Nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku budou zveřejněny na internetových stránkách Pangaminu a na FB "Pangamin", případně na internetové stránce zámku Loučeň.

Výhra bude odeslána na uvedenou adresu bez zbytečného odkladu. Výhra není právně vymahatelná. Pořadatel soutěže RAPETO a.s. nenese po odeslání výhry (doporučeně) zodpovědnost za případné ztráty nebo poškození způsobené dopravcem.

 

PŘEHLED CEN:Zámek Loučeň

1. MÍSTO:

POBYT PRO 2 OSOBY NA 2 NOCI NA ZÁMKU LOUČEŇ 

VČETNĚ  SAUNY, BAZÉNU, LABYRINTŮ, PROHLÍDKY ZÁMKU, WELLCOME DRINKU, SNÍDANĚ, ROMANTICKÉ VEČEŘE APOD.

Podrobný program pobytu na zámku najdete zde:  http://www.zamekloucen.cz/eshop/romantika-zamecke-noci-vikend/pro46.html .

Platnost poukazu: leden-červen 2018

2.-3. MÍSTO:

POBYT PRO 2 OSOBY NA 1 NOC NA ZÁMKU LOUČEŇ.

VČETNĚ SAUNY, BAZÉNU, LABYRINTŮ, PROHLÍDKY ZÁMKU, WELLCOME DRINKU, SNÍDANĚ, ROMANTICKÉ VEČEŘE APOD.

Platnost poukazu: leden-červen 2018Balíček Pangamin

4.-10. MÍSTO:

BALÍČEK VITAMÍNŮ V PRAKTICKÉ TERMOTAŠTIČCE v hodnotě přes 500 Kč

SVAČINOVÁ TERMOTAŠTIČKA NAPLNĚNÁ VITAMÍNY:  PANGAMIN FORTE HOŘČÍK, PANGAMIN DUO FORTE, KULINÁŘSKÉ PIVOVARSKÉ KVASNICE, C-VITAMÍN MED A ŠÍPEK A IMUGAMIN PRO DĚTI S PLYŠOVOU HRAČKOU

Úplná pravidla soutěže.