Categories

SOUTĚŽ O WELLNESS POBYT NA ZÁMKU LOUČEŇ

LUXUSNÍ WELLNESS POBYTY NA ZÁMKU LOUČEŇ

SOUTĚŽ O 3 LUXUSNÍ WELLNESS POBYTY NA ZÁMKU LOUČEŇ a další hodnotné ceny.

Postel s nebesy, vonná koupel ve velké vaně, vychlazený sekt, romantická večeře při svíčkách, a to vše v kouzelném prostředí zámeckých komnat.

Soutěžení se sáčky Pangaminu se vyplatí.

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

Soutěžíme se sáčky Pangamin (ty se zipem!) - soutěžní je každý ze 4 druhů sáčků Pangamin: Pangamin klasik, Pangamin bifi, Pangamin bifi plus a novinka Pangamin duo forte. Čím víc sáčků, tím víc možností na účast ve hře máte! Soutěžní je každý jeden sáček se zipem Pangamin.

Pangamin Klasik Pangamin Bifi Pangamin Bifi plus Pangamin Duo Forte

A jak na to? Je to jednoduché: V termínu od 1.11.-15.12.2017 zapište dolu na stránku do připraveného formuláře  soutěžní kód a odpověď na otázku.

Soutěžní kód  najdete na zadní straně sáčku nad čárovým kódem. Je to číslo „Minimální trvanlivost do konce/Šarže“. 

K soutěžnímu kódu napište svou odpověď na otázkuProč si myslíte, že právě Vy byste si zasloužil(-a) vyhrát pobyt na zámku Loučeň? 

Podmínkou pro získání výhry je uschování sáčku (prázdného nebo plného), s kterým (kterými) soutěžíte, pro kontrolu. Výherní obal  je totiž nutné doložit co nejdříve od oznámení výhry na adresu pořadatele soutěže: RAPETO a.s., Čeliv 17, 349 53 Kokašice. V opačném případě bude ze soutěžících vybrán náhradní výherce. Účtenku si schovávat nemusíte!

Do soutěže bude zařazen každý, který splní podmínky soutěže: Uvede soutěžní kód z obalu, odpoví na soutěžní otázku a vyplní požadované kontaktní údaje na této webové stránce. Přihlášky do soutěže podané mailem, poštou nebo telefonicky se nepřijímají.

 

Vyhodnocení a vyhlášení výherců :

Pořadatel soutěže vybere po jejím ukončení 15.12.2017  nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku a vyhlásí výherce, kteří budou neprodleně informováni. Zároveň bude jejich seznam (pouze jména bez kontaktních údajů) zveřejněn na této stránce.

Nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku budou zveřejněny na internetových stránkách Pangaminu a na FB "Pangamin", případně na internetové stránce zámku Loučeň.

Výhra bude odeslána na uvedenou adresu bez zbytečného odkladu. Výhra není právně vymahatelná. Pořadatel soutěže RAPETO a.s. nenese po odeslání výhry (doporučeně) zodpovědnost za případné ztráty nebo poškození způsobené dopravcem.

 

PŘEHLED CEN:Zámek Loučeň

1. MÍSTO:

POBYT PRO 2 OSOBY NA 2 NOCI NA ZÁMKU LOUČEŇ 

VČETNĚ  SAUNY, BAZÉNU, LABYRINTŮ, PROHLÍDKY ZÁMKU, WELLCOME DRINKU, SNÍDANĚ, ROMANTICKÉ VEČEŘE APOD.

Podrobný program pobytu na zámku najdete zde:  http://www.zamekloucen.cz/eshop/romantika-zamecke-noci-vikend/pro46.html .

Platnost poukazu: leden-červen 2018

2.-3. MÍSTO:

POBYT PRO 2 OSOBY NA 1 NOC NA ZÁMKU LOUČEŇ.

VČETNĚ SAUNY, BAZÉNU, LABYRINTŮ, PROHLÍDKY ZÁMKU, WELLCOME DRINKU, SNÍDANĚ, ROMANTICKÉ VEČEŘE APOD.

Platnost poukazu: leden-červen 2018Balíček Pangamin

4.-10. MÍSTO:

BALÍČEK VITAMÍNŮ V PRAKTICKÉ TERMOTAŠTIČCE v hodnotě přes 500 Kč

SVAČINOVÁ TERMOTAŠTIČKA NAPLNĚNÁ VITAMÍNY:  PANGAMIN FORTE HOŘČÍK, PANGAMIN DUO FORTE, KULINÁŘSKÉ PIVOVARSKÉ KVASNICE, C-VITAMÍN MED A ŠÍPEK A IMUGAMIN PRO DĚTI S PLYŠOVOU HRAČKOUZDE VYPLŇTE:

Soutěžní kód (číslo „Minimální trvanlivost do konce:/Šarže:“):

Soutěžní otázka:  Proč si myslíte, že zrovna Vy byste si zasloužil(-a) vyhrát pobyt na zámku Loučeň s Pangaminem?

Odpověď:
Jméno a příjmení:
Adresa:
Telefon:
E-mail:
Ano, četl(a) jsem a souhlasím s Úplnými pravidly soutěže a souhlasím se zpracováním osobních údajů.