Categories

Soutěž o vstupenky na muzikál Ferda Mravenec

Muzikál Ferda

SOUTĚŽ JE UKONČENA

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ:

1.-3. MÍSTO VSTUPENKY NA MUZIKÁL:

- Lucie Vydrová, Libušín: "Naše Anička je dítě z babyboxu a dáváme jí domov. Chceme, aby byl nejlepší a aby si užila každou chvilku. Třeba na muzikálu."

- Monika Horváthová, Kladno: "Protože jsme na žádném muzikálu nikdy nebyly. Je fajn, že je Ferda pracovitý, pilný a slušný a moc si přeji, aby moje děti na představení tyto vlastnosti nasály."

- Eva Vávrovská, Božejovice: "Protože jsme spolu dlouho nikde nebyli."

4.-10. MÍSTO VITAMÍNOVÝ BALÍČEK:

I. Malasková z Kunovic, M. Menza z Berouna, pí Hozáková a Sedláčková z Prahy, pí Ficová z Libušína, pí Müllerová z Kladna, pí Langmajerová z Plzně

--------------------------------------------------------------

SOUTĚŽ o 3x 4 vstupenky na úspěšný muzikál Ferda Mravenec do divadla Hybernia v Praze a 7x DĚTSKÉ VITAMÍNOVÉ BALÍČKY v hodnotě 500 Kč.

BUĎ FERDOU! Je fér, dobrý kámoš a pro každou srandu. Je nebojácný, chytrý a vynalézavý. Ferda je stejně bezva jako ty! Přijď se podívat na úspěšný muzikál Ferda Mravenec s bezva hudbou od Leška Wronky v režii Libora Vaculíka. Hrají: Vojtěch Drahokoupil, Kateřina Herčíková, Andrea Gabrišová, Aleš Slanina, Zbyněk Fric, Magdalena Wronková a mnoho dalších.

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

Soutěžíme s vitamínky Ferda Mix  - soutěžní je nový obal (bílý s Ferdou) stejně jako obal původní (zelený s Ferdou). 

Čím víc krabiček, tím víc možností máš na účast ve hře! Soutěžní je každá jedna dóza s vitamínky Ferda Mix. Máš jich víc? Soutěž víckrát!

Nový obal Ferda Mix

A jak na to?  

V termínu od 1.11.-10.12.2017 zapiš dolu na stránku do připraveného formuláře  soutěžní kód a odpověď na otázku.

Soutěžní kód  najdeš na horním víčku dózy vitamínků Ferda Mix. Je to číslo „Minimální trvanlivost do konce/Šarže“. 

A k soutěžnímu kódu napiš svou odpověď na otázkuProč si myslíš, že právě tvoje rodina by si nejlépe užila den s muzikálem Ferda Mravenec v Praze? 

Obal od Ferda Mix si dobře schovej (prázdný nebo plný, to je jedno).

Vlastně všechny si dobře schovej, kdybys vyhrál(a). Je to podmínkou pro získání výhry. (Účtenku z nákupu si schovávat nemusíš!)

Po ukončení soutěže budeme vybírat nejzajímavější nebo nejvtipnější odpověď na soutěžní otázku. Když to bude zrovna ta tvá, ozveme se a budeme chtít ukázat dózu vitamínků Ferda Mix, se kterou jsi soutěžil(a). Můžeš ji např. vyfotit a poslet mailem. Tak proto si ji dobře schovej.

Pokud výherce svůj soutěžní obal nedoloží, bude ze soutěžících vybrán náhradní výherce. 

Vyhodnocení a vyhlášení výherců :

Do soutěže bude zařazen každý, který splní podmínky soutěže: uvede soutěžní kód z obalu, odpoví na soutěžní otázku a vyplní požadované kontaktní údaje na této webové stránce. Přihlášky do soutěže podané mailem, poštou nebo telefonicky se nepřijímají.

Pořadatel soutěže vybere po jejím ukončení 10.12.2017  nejzajímavější nebo nejvtipnější odpovědi na soutěžní otázku a vyhlásí výherce, kteří budou neprodleně informováni. Zároveň bude jejich seznam (pouze jména bez kontaktních údajů) zveřejněn na této stránce.

Nejzajímavější odpovědi na soutěžní otázku budou zveřejněny zde na internetových stránkách spolu se jmény výherců (bez kontaktních údajů) a na FB "Pangamin", případně na internetové stránce muzikálu Ferda Mravenec.

Výhra bude odeslána až po doložení soutěžního obalu (fotografií víčka se soutěžním kódem) na uvedenou adresu výherce bez zbytečného odkladu. Výhra není právně vymahatelná. Pořadatel soutěže RAPETO a.s. nenese po odeslání výhry (doporučeně) zodpovědnost za případné ztráty nebo poškození způsobené dopravcem.

Pořadatelem soutěže je RAPETO a.s., Čeliv 17, 349 53 Kokašice - výrobce vitamínků Ferda Mix.  (vitamínky Ferda Mix je doplněk stravy ve formě drobných cucavých tabletek se sušenou ovocnou šťávou)

Muzikál Ferda

PŘEHLED CEN:

 1.-3. MÍSTO: VSTUPENKY PRO CELOU RODINU NA MUZIKÁL FERDA MRAVENEC DO DIVADLA HYBERNIA V PRAZE 

Jako výhru obdržíš voucher na 4 vstupenky (2 pro rodiče a 2 dětské). Tyto vouhery budeš moct uplatnit na jakékoliv představení muzikálu Ferda Mravenec od ledna do června 2018 na pokladně v divadle Hybernia, nebo ti je vyzvedneme a zašleme poštou. Termín představení si vybereš sám podle aktuálních dostupných volných míst v systému předprodeje.

4.-10. MÍSTO:

BALÍČEK DĚTSKÝCH VITAMÍNŮ V PRAKTICKÉ TERMOTAŠTIČCE v hodnotě přes 500 Kč

SVAČINOVÁ TERMOTAŠTIČKA NAPLNĚNÁ VITAMÍNY:  FERDA MIX, IMUGAMIN PRO DĚTI S PLYŠOVOU HRAČKOU, KULINÁŘSKÉ PIVOVARSKÉ KVASNICE, PANGAMIN DRAŽÉ A SLEVA 10% NA MUZIKÁL.