Categories

Ocenění


PANGAMIN SLAVÍ 60 LET A OCENĚNÍ CZECH SUPERBRANDS AWARD 2018 !
NÁŠ PŘÍBĚH ZAČAL JIŽ V ROCE 1958

Pangamin slaví v letošním roce šedesáté narozeniny. Vztaženo k lidskému životu to je dlouhá doba, kdy člověk od narození projde řadou životních fází a milníků. Přes dospívání, založení rodiny, období, kdy je na vrcholu svých sil až k letům, kdy se může těšit z výsledků své práce, vnoučat a mnohdy i pravnoučat.

Naším cílem je, aby Pangamin byl i přes přibývající roky neustále v té nejlepší kondici, aby měl co nabídnout i v dnešní moderní a uspěchané době nejen zákazníkům, kteří ho přijali do svého života před mnoha lety, ale i mladé generaci.

První vlaštovkou, která nám svého času ukázala směr, byla cena ZLATÝ KLAS, kdy výběr Pangaminu jako nejlepšího výrobku odbornou komisí mě utvrdil v přesvědčení, že Pangamin má potenciál i pro další roky. V roce 1989 patřil Zlatý klas pro Pangamin Klasik a v roce 2000 pak stejné ocenění získal Pangamin Glukavin.

Ocenění OBAL ROKU 2016 i ocenění CZECH SUPERBRANDS AWARD 2018 je pro nás zpětná vazba, že se nám náš záměr daří naplňovat a že ho kladně hodnotí i odborná veřejnost.


Svůj profesní život jsem s Pangaminem spojil v roce 1989 ještě v pivovaru Braník. Společnost RAPETO se pak pod mým vedením jeho výrobě a vývoji věnuje od roku 2004. Tradice i neutuchající obliba tohoto českého výrobku pro nás byla vždy zavazující. Navázat na tradici a dále ji úspěšně rozvíjet jde pouze prostřednictvím spokojených zákazníků. Cesta k takovým zákazníkům ale není vždy jednoduchá. To, že se úsilí všech, kteří se na výrobě Pangaminu podílí, vyplatilo a že má naše práce smysl i po formální stránce, nejlépe dokazují získaná ocenění VODAFONE FIRMA ROKU 2017 Plzeňského kraje, VODAFONE ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2017 Plzeňského kraje a ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH – CZECH 100 BEST 2018.


Prestižní ocenění přijímáme s radostí a pokorou a jsou pro nás výzvou k dalšímu snažení. Bez vás - dodavatelů, distributorů, prodejců a především vás – zákazníků bychom to nedokázali!

Děkujeme

Radek Sajvera
Předseda představenstva

Radek Sajvera


ZEMĚ ŽIVITELKA - ZLATÝ KLAS 1989 a 2000

zlatý klasTradiční soutěž o ZLATÝ KLAS vyhlašuje Ministerstvo zemědělství ČR v rámci mezinárodního agrosalonu Země živitelka, který patří k nejvýznamnějším zemědělským veletrhům v Evropě. Odborná komise složená ze zástupců Ministerstva zemědělství ČR, odborného školství, výzkumných ústavů a kontrolních institucí hodnotila vedle tradice 100% přírodní složení Pangaminu vyrobeného z pivovarských kvasnic, které jsou vedlejším produktem při výrobě piva a jeho pozitivní vliv na lidské zdraví. Základními surovinami k výrobě zlatavého moku jsou vedle vody kvalitní ječmen a chmel – obojí tradiční produkty českého zemědělství.

OBAL ROKU 2016

Je prestižní ocenění za modernizaci, vývoj a design každoročně udělované obalovým institutem SYBA. Získal ho nový doypack sáček se zipem pro Pangamin. Nový moderní design, možnost opětovného uzavírání a zvýšení pasivní ochrany výrobku poskytl zákazníkům vyšší uživatelský komfort. Obal plně odpovídá nejmodernějším světovým trendům v oblasti balení a užitné hodnoty.

VODAFONE FIRMA ROKU 2017 Plzeňského kraje

Cena Hospodářských novin Firma roku - soutěž patří k největším podnikatelským kláním v zemi. O to víc si vážíme našeho umístění v konkurenci více jak stovky přihlášených firem. Byla pro nás velkou zkušeností .

VODAFONE ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2017 Plzeňského kraje

Je cenou NADACE VODAFONE a jedná se o cenu za podnikatelský přístup, který zohledňuje dopady podnikání na životní prostředí a podporuje společensky odpovědné aktivity. Získali jsme ji společně s cenou Firma roku 2017 a dosáhli tak dvojnásobného ocenění naší práce.

ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH – CZECH 100 BEST

Tuto prestižní cenu uděluje Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci COMENIUS. Cílem soutěže „Českých 100 nejlepších“ je vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, které dosahují mimořádných a pozitivně pozoruhodných výsledků. Jsme hrdí, že patříme do stovky takových firem v České republice za rok 2018.

CZECH SUPERBRANDS AWARD 2018

Titul Superbrands znamená uznání vynikajícího postavení značky na českém trhu.

Pečeť Superbrands získají pouze značky s tou nejlepší pověstí, s kterými si zákazníci spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a každý rok uděluje titul nejlepším z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

Do programu Superbrands není možné se přihlásit. Jednou z nejdůležitějších součástí vícekolového výběrového řízení je spotřebitelský průzkum, v rámci kterého se na základě znalosti a obliby zúží počet semifinalistů. Konečné slovo v přidělování titulu Superbrands má odborná komise Brand Council.