Rapeto a.s. je tradiční český výrobce doplňků stravy. Najdete nás kousek od Bezdružic, v krásném okolí Konstantinových Lázní.

Pivovarské kvasnice a Pangamin jsou českým synonymem od roku 1958. Pangamin od té doby získal mnohá ocenění od odborné i zákaznické veřejnosti: Zlatý klas, Volba spotřebitelů, Czech Superbrands Award a Obal roku. Oceňovaná je nejen tradiční značka Pangamin, ale i samotná společnost Rapeto, která za svůj zodpovědný přístup a podnikatelské úspěchy obdržela ocenění: Vodafone Firma roku Plzeňského kraje, Zodpovědná firma roku Plzeňského kraje a Czech 100 Best.

Tato uznání, ale především věrnost již několika generací Vás, uživatelů, nás každodenně motivují. Naší prioritou je dále rozvíjet tradici Pangaminu. Technologická a výrobková inovace, důraz na kvalitu surovin i výrobků a přírodní složení bez „Éček" a tabletovacích přísad je náš způsob, jak podporovat zdravý životní styl. Sledujeme pro Vás moderní trendy ve výživě a proto vám nyní přinášíme opravdu zajímavou a výjimečnou novinky: v roce 2019 Pangamin přírodní B komplex, který v pouhých 4 tabletách obsahuje 100% RHP všech vitamínů skupiny B a to díky speciálnímu procesu řízené fermentace. Je přirozeným zdrojem vitamínů od B1 po B12 , který nemá na trhu v této formě obdobu. Je určen všem náročným spotřebitelům, kteří preferují přírodní produkty bez chemie. Díky vysokému obsahu přírodních bílkovin je optimálním produktem i pro vegetariány a vegany.

Mezi další novinky patří Pangamin imunita s vitamínem D2 v biologické formě, se selenem a beta glukany z kvasnic, který je reakcí na speciální požadavky trhu v roce 2020. Na jaře 2021 pak na trh vstoupil Pangamin ostropestřec s extraktem z Ostropestřce mariánského, probiotiky a prebiotikem inulin, tedy s dvojí silou pro játra, trávení a detoxikaci.

Kromě výrobků z pivovarských kvasnic vyrábíme i další doplňky stravy - Vitamin D3 , klasická „Céčka“, ale taková trochu jiná – bez zbytečných „Éček“ s výbornou chutí a sladidly, která chrání zubní sklovinu. Dále pak vitamíny na imunitu s beta glukany pro děti i dospěláky, ovesnou vlákninu Cardio Well pro zdravé srdce a cévy nebo třeba kosmetiku Aknemin na péči o problematickou pleť s akné.

Nacházíte se na e-shopu s celým naším sortimentem pro nákup na území České republiky. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poradíme.

Při objednávce nad 1.000 Kč máte dopravu zdarma.