Náš příběh začal již v roce 1958.

Pangamin oslavil v roce 2018 šedesáté narozeniny. Vztaženo k lidskému životu to je dlouhá doba, kdy člověk od narození projde řadou životních fází a milníků. Přes dospívání, založení rodiny, období, kdy je na vrcholu svých sil až k letům, kdy se může těšit z výsledků své práce, vnoučat a mnohdy i pravnoučat.

Superbrands AwardsNaším cílem je, aby Pangamin byl i přes přibývající roky neustále v té nejlepší kondici, aby měl co nabídnout i v dnešní moderní a uspěchané době nejen zákazníkům, kteří ho přijali do svého života před mnoha lety, ale i mladé generaci.

První vlaštovkou, která nám svého času ukázala směr byla cena ZLATÝ KLAS 1989, kdy výběr Pangaminu klasik jako nejlepšího výrobku odbornou komisí mě utvrdil v přesvědčení, že Pangamin má potenciál i pro další roky. ZLATÝ KLAS 2000 pro Pangamin Glukavin to jen potvrdil. 
 
Ocenění OBAL ROKU 2016 i ocenění CZECH SUPERBRANDS AWARD 2018, 2019, 2020 a 2021 je pro nás zpětná vazba, že se nám náš záměr daří naplňovat a že ho kladně hodnotí i odborná veřejnost.
 
Cena VOLBA  SPOTŘEBITELU – NEJLEPŠÍ  NOVINKA roku 2018 a 2020 v kategorii doplňků stravy na imunitu je, jak název napovídá, oceněním výrobku spotřebitelskou veřejností. Je pro nás velmi cenné, protože je ohlasem trhu, tedy místa, kam Pangamin směřuje již šest desítek let.

 

Svůj profesní život jsem s Pangaminem spojil v roce 1989 ještě v pivovaru Braník. Společnost RAPETO se pak pod mým vedením jeho výrobě a vývoji věnuje od roku 2004. Tradice i neutuchající obliba tohoto českého výrobku pro nás byla vždy zavazující. Navázat na tradici a dále ji úspěšně rozvíjet jde pouze prostřednictvím spokojených zákazníků. Cesta k takovým zákazníkům ale není vždy jednoduchá. To, že se úsilí všech, kteří se na výrobě Pangaminu podílí, vyplatilo a že má naše práce smysl i po formální stránce, nejlépe dokazují získaná ocenění VODAFONE FIRMA ROKU 2017 Plzeňského kraje, VODAFONE ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2017 Plzeňského kraje a ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH – CZECH 100 BEST 2018.


Prestižní ocenění přijímáme s radostí a pokorou a jsou pro nás výzvou k dalšímu snažení. Bez vás - dodavatelů, distributorů, prodejců a především vás – zákazníků bychom to nedokázali!

Děkujeme

Radek Sajvera
Předseda představenstva

 

Získaná ocenění

ZEMĚ ŽIVITELKA - ZLATÝ KLAS 1989 a 2000

zlatý klasTradiční soutěž o ZLATÝ KLAS vyhlašuje Ministerstvo zemědělství ČR v rámci mezinárodního agrosalonu Země živitelka, který patří k nejvýznamnějším zemědělským veletrhům v Evropě. Odborná komise složená ze zástupců Ministerstva zemědělství ČR, odborného školství, výzkumných ústavů a kontrolních institucí hodnotila vedle tradice 100% přírodní složení Pangaminu vyrobeného z pivovarských kvasnic, které jsou vedlejším produktem při výrobě piva a jeho pozitivní vliv na lidské zdraví. Základními surovinami k výrobě zlatavého moku jsou vedle vody kvalitní ječmen a chmel – obojí tradiční produkty českého zemědělství.

OBAL ROKU 2016

Je prestižní ocenění za modernizaci, vývoj a design každoročně udělované obalovým institutem SYBA. Získal ho nový doypack sáček se zipem pro Pangamin. Nový moderní design, možnost opětovného uzavírání a zvýšení pasivní ochrany výrobku poskytl zákazníkům vyšší uživatelský komfort. Obal plně odpovídá nejmodernějším světovým trendům v oblasti balení a užitné hodnoty.

VODAFONE FIRMA ROKU 2017 Plzeňského kraje

Cena Hospodářských novin Firma roku - soutěž patří k největším podnikatelským kláním v zemi. O to víc si vážíme našeho umístění v konkurenci více jak stovky přihlášených firem. Byla pro nás velkou zkušeností .

VODAFONE ODPOVĚDNÁ FIRMA ROKU 2017 Plzeňského kraje

Je cenou NADACE VODAFONE a jedná se o cenu za podnikatelský přístup, který zohledňuje dopady podnikání na životní prostředí a podporuje společensky odpovědné aktivity. Získali jsme ji společně s cenou Firma roku 2017 a dosáhli tak dvojnásobného ocenění naší práce.

ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH – CZECH 100 BEST

Tuto prestižní cenu uděluje Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci COMENIUS. Cílem soutěže „Českých 100 nejlepších“ je vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, které dosahují mimořádných a pozitivně pozoruhodných výsledků. Jsme hrdí, že patříme do stovky takových firem v České republice za rok 2017.

CZECH SUPERBRANDS AWARD 2018, 2019, 2020 a 20214 Superbrands Awards 2021

Titul Superbrands znamená uznání vynikajícího postavení značky na českém trhu.

Pečeť Superbrands získají pouze značky s tou nejlepší pověstí, s kterými si zákazníci spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a každý rok uděluje titul nejlepším z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

Do programu Superbrands není možné se přihlásit. Jednou z nejdůležitějších součástí vícekolového výběrového řízení je spotřebitelský průzkum, v rámci kterého se na základě znalosti a obliby zúží počet semifinalistů. Konečné slovo v přidělování titulu Superbrands má odborná komise Brand Council.

VOLBA SPOTŘEBITELŮ 2018 a 2020

Volba spotřebitelů 2020volba spotřebitelůVolba spotřebitelů je marketingový program, který oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky na českém trhu. Mezi mnoha produkty si vybírali ten nejlepší spotřebitelé po celé republice a v kategorii doplňků stravy na imunitu vybrali PANGAMIN.

Ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka roku 2018 získaly Pangaminy balené v nových sáčcích se zipem, který umožňuje jejich opětovné uzavírání. Nový autorský design a obal, který splňuje současné progresivní trendy v obalových technologiích, získal v pořadí již druhé prestižní ocenění. V roce 2020 si tento titul pro novinku roku odnesl Pangamin Přírodní B komplex.